I-j-woorden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
k extra woordje :) |
||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
|Bijou | |Bijou | ||
|Fiji | |Fiji | ||
|- | |||
|Unijaar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 9 sep 2025 14:04
Hier is een overzicht met een aantal woorden waarin de letter 'i' en de letter 'j' opeenvolgend voorkomen:
| Nederlands | Engels | Frans | Indonesisch |
|---|---|---|---|
| Bijectie | Hijack | Dijon | Hijau |
| Skijack | Azerbaijan | Bijou | Fiji |
| Unijaar |