Coolste woorden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
|Palingdroom | |Palingdroom | ||
|De vrouwelijke tegenhanger van de natte droom. | |De vrouwelijke tegenhanger van de natte droom. | ||
|- | |||
|Subluminaal | |||
|Onderbewust(e lust). | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 jun 2025 13:07
Coolste Engelse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Syzygy | A roughly straight line configuration between three or more celestial bodies in a single gravitational system. |
| Liminal | Eerie, forlorn and often surreal. |
| Forlorn | Eerie, liminal and often surreal. |
Coolste Nederlandse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Defenestratie | Het uit het raam werpen van iets of iemand. |
| Bedaren | Kalm en rustig laten worden. |
| Piemel | Mannelijk geslachtsorgaan. |
| Fermentatie | Organisch verwerkingsproces. |
| Teringhoer | Een met SOA besmette vrouw van de nacht. |
| Padstelling | Een seksuele positie waar de benen wijd gespreid zijn. |
| Patstelling | Een gelijke stand waar geen partij overmacht heeft. |
| Pallindroom | Een woord of zin dat achterstevoren hetzelfde woord of dezelfde zin oplevert. |
| Palingdroom | De vrouwelijke tegenhanger van de natte droom. |
| Subluminaal | Onderbewust(e lust). |
Coolste Latijnse woorden en uitdrukkingen
| Woord/uitspraak | Betekenis |
|---|---|
| Flatus vocis | Merum nomen, verbum vel sonus sine realitate obiectiva respondente. |