Coolste woorden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met '== Coolste Engelse woorden == {| class="wikitable" |+ !Woord !Betekenis |- |Syzygy |Een nagenoeg rechte lijn van drie of meer hemellichamen binnen één gravitationeel systeem. |- | | |- | | |} == Coolste Nederlandse woorden == {| class="wikitable" |+ !Woord !Betekenis |- |Defenestratie |Het uit het raam werpen van iets of iemand. |- | | |- | | |}' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
|Het uit het raam werpen van iets of iemand. | |Het uit het raam werpen van iets of iemand. | ||
|- | |- | ||
| | |Bedaren | ||
| | |Kalm en rustig laten worden. | ||
|- | |- | ||
| | |Piemel | ||
| | |Mannelijk geslachtsorgaan. | ||
|- | |||
|Fermentatie | |||
|Organisch verwerkingsproces. | |||
|- | |||
|Teringhoer | |||
|Een met SOA besmette vrouw van de nacht. | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 jun 2025 12:52
Coolste Engelse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Syzygy | Een nagenoeg rechte lijn van drie of meer hemellichamen binnen één gravitationeel systeem. |
Coolste Nederlandse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Defenestratie | Het uit het raam werpen van iets of iemand. |
| Bedaren | Kalm en rustig laten worden. |
| Piemel | Mannelijk geslachtsorgaan. |
| Fermentatie | Organisch verwerkingsproces. |
| Teringhoer | Een met SOA besmette vrouw van de nacht. |