St. Michielsgestel: verschil tussen versies

Uit De FNM-wiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mipo (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
[[Bestand:Michiel.png|miniatuur|Dit is een zeer recente blik op het idyllische blik op St. Micheilsgestel uit 1506.]]
De hoofdstad van [[Brabant]], alle inwoners zijn deelachtig aan rikspektakels.  
De hoofdstad van [[Brabant]], alle inwoners zijn deelachtig aan rikspektakels.  


Regel 7: Regel 8:
!Geboortedatum
!Geboortedatum
!Prestaties
!Prestaties
!
|-
|-
|[[
|[[Rik]]
|1506
|1506
|Uitvinder van het Rikspel
|Uitvinder van het Rikspel
|
|-
|-
|[[
|Duif
|2005
|2005
|Vliegen en fluiten
|Vliegen en fluiten
|
|-
|-
|Henk van der Sten
|Henk van der Sten
|1975
|1975
|Leeft nog steeds.
|Leeft nog steeds,
|
|-
|FUF Thomas
|1941
|Toeper van de week
|}
|}
[[Categorie:Coole steden]]

Huidige versie van 6 apr 2025 13:07

Dit is een zeer recente blik op het idyllische blik op St. Micheilsgestel uit 1506.

De hoofdstad van Brabant, alle inwoners zijn deelachtig aan rikspektakels.

Bekende Inwoners

Persoon Geboortedatum Prestaties
Rik 1506 Uitvinder van het Rikspel
Duif 2005 Vliegen en fluiten
Henk van der Sten 1975 Leeft nog steeds,
FUF Thomas 1941 Toeper van de week