Coolste woorden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
|Hoofddeksel | |Hoofddeksel | ||
|Deksel voor op je hoofd. | |Deksel voor op je hoofd. | ||
|- | |||
|Subliminaal | |||
|Onderbewust(e lust). | |||
|- | |- | ||
|Subluminaal | |Subluminaal | ||
| | |Onderbelicht | ||
|- | |- | ||
|Haverklap | |Haverklap | ||
|?." | |?." | ||
|- | |||
|Queeste | |||
|Avonturiersreis uit de ridderverhalen | |||
|- | |||
|Marginaal (mαrxinal) | |||
|Rand van de samenleving (in België) | |||
|- | |||
|Marxinaal | |||
|De aaneensluiting van de term voor sodomie met Karl Marx | |||
|- | |||
|Stamppot | |||
|Homogene verdeling van aardappel met andere groenten | |||
|- | |||
|Stampot | |||
|Lesbiënne die van Viennetta houdt | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 sep 2025 13:06
Coolste Engelse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Syzygy | A roughly straight line configuration between three or more celestial bodies in a single gravitational system. |
| Liminal | Eerie, forlorn and often surreal. |
| Forlorn | Eerie, liminal and often surreal. |
Coolste Nederlandse woorden
| Woord | Betekenis |
|---|---|
| Defenestratie | Het uit het raam werpen van iets of iemand. |
| Bedaren | Kalm en rustig laten worden. |
| Piemel | Mannelijk geslachtsorgaan. |
| Fermentatie | Organisch verwerkingsproces. |
| Teringhoer | Een met SOA besmette vrouw van de nacht. |
| Padstelling | Een seksuele positie waar de benen wijd gespreid zijn. |
| Patstelling | Een gelijke stand waar geen partij overmacht heeft. |
| Pallindroom | Een woord of zin dat achterstevoren hetzelfde woord of dezelfde zin oplevert. |
| Palingdroom | De vrouwelijke tegenhanger van de natte droom. |
| Hoofddeksel | Deksel voor op je hoofd. |
| Subliminaal | Onderbewust(e lust). |
| Subluminaal | Onderbelicht |
| Haverklap | ?." |
| Queeste | Avonturiersreis uit de ridderverhalen |
| Marginaal (mαrxinal) | Rand van de samenleving (in België) |
| Marxinaal | De aaneensluiting van de term voor sodomie met Karl Marx |
| Stamppot | Homogene verdeling van aardappel met andere groenten |
| Stampot | Lesbiënne die van Viennetta houdt |
Coolste Latijnse woorden en uitdrukkingen
| Woord/uitspraak | Betekenis |
|---|---|
| Flatus vocis | Merum nomen, verbum vel sonus sine realitate obiectiva respondente. |