I-j-woorden: verschil tussen versies

Uit De FNM-wiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mipo (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven)
Regel 12: Regel 12:
|Hijau
|Hijau
|-
|-
|Skijack
|Skijas
|Azerbaijan
|Azerbaijan
|Bijou
|Bijou
|Fiji
|Fiji
|-
|Unijaar
|
|
|
|}
|}

Huidige versie van 26 sep 2025 08:09

Hier is een overzicht met een aantal woorden waarin de letter 'i' en de letter 'j' opeenvolgend voorkomen:

Nederlands Engels Frans Indonesisch
Bijectie Hijack Dijon Hijau
Skijas Azerbaijan Bijou Fiji
Unijaar