I-j-woorden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
|Hijau | |Hijau | ||
|- | |- | ||
| | |Skijas | ||
|Azerbaijan | |Azerbaijan | ||
|Bijou | |Bijou | ||
|Fiji | |Fiji | ||
|- | |||
|Unijaar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 26 sep 2025 08:09
Hier is een overzicht met een aantal woorden waarin de letter 'i' en de letter 'j' opeenvolgend voorkomen:
| Nederlands | Engels | Frans | Indonesisch |
|---|---|---|---|
| Bijectie | Hijack | Dijon | Hijau |
| Skijas | Azerbaijan | Bijou | Fiji |
| Unijaar |